Kurumsallar için LM Surfer

Kurumsallar için LM Surfer pek çok yenilik ve özellik sunmaktadır. LM Surfer, ekibinizi yeni dünya düzeninin gelişim hızına hazırlamanız için bir anahtar değerindedir.

Kurumsallar için LM Surfer pek çok yenilik ve özellik sunmaktadır. LM Surfer, ekibinizi yeni dünya düzeninin gelişim hızına hazırlamanız için bir anahtar değerindedir. LM Surfer sistemini kullanarak eğitmenlerinizi seçebilir, öğrencilerinizi oluşturabilir ve çeşitli eğitim türlerinden faydalanmalarına destek olabilirsiniz. Bu noktada, LM Surfer sizin için sağlıklı ve sorunsuz çalışan bir platform olma görevini üstlenmektedir. Eğitmenler üzerinde tam yetki imkanı sunan sistem, çeşitli verileri sizin için toplamakta ve analiz süreçlerini hiç olmadığı kadar kolaylaştırmaktadır. Bununla birlikte, devamlı ulaşabileceğiniz destek merkezimiz ile sizin ve firmanız için kesintisiz destek sağlamaktayız.  Türkçe ve İngilizce dil seçenekleri ile LM Surfer sistemini istediğiniz dilde kullanabilir ve kapsayıcı bir sistem olarak çalışanlarınıza önerebilirsiniz. Pek çok kou üzerine nitelikli eğitim imkanı sunan LM Surfer, çalışanlarınızın gelişimi için özenle hazırlanmış bir opsiyon olarak ön plana çıkacak.
 

Eğitmenlerinizi Oluşturun

LM Surfer içerisinde çeşitli eğitimler ve eğitmenler mevcuttur. Bu eğitmenlerden sizin ve işiniz için en uygun olanı seçebilirsiniz. Eğitmenlerinizi oluşturduktan sonra, öğrencilerinizi seçerek tüm süreci başlatabilirsiniz. Çeşitli eğitim türleri ile dikkat çeken LM Surfer, piyasanın en trend eğitim olanaklarını ayağınıza getirir. LM Surfer sistemi içerisinde yer alan forumlar yardımı ile sizin gibi insanlar ile sohbet etme imkanı sağlar. Böylece, belirli bir konu üzerine fikirlerinizi özgürce paylaşabilirsiniz. Nitelikli eğitmenleri ile LM Surfer içerisinde saatlik ücret ile eğitim veren kurslar mevcuttur. Eğitmen seçerken, kurumsal eğitim için uygun eğitmenleri filtreleyerek arayabilirsiniz. Eğitmen cinsiyeti, eğitim seviyesi, eğitmen türü, sınıf türü, eğitmen yaşı gibi filtreler ile tam olarak istediğiniz eğitmene ulaşabilirsiniz. Bununla birlikte, fiyat aralığı seçerek bütçenize uygun olan en iyi eğitmene ulaşmanız mümkün.
 

Öğrencilerinizi Oluşturun

LM Surfer içerisinde eğitim seçerken, çalışma saatlerinize bağlı olarak eğitim saatlerini belirleyebilirsiniz. Sizin için hangi gün uygun? Hafta içi - hafta sonu fark etmeksizin filtrelyerek müsaitliği olan eğitmenlere ulaşabilirsiniz. Bununla birlikte, sizin için uygun olan saatte eğitim alabilirsiniz. LM Surfer eğitimleri, alanında sertifikalar, şirketler ve başarılı pazar yerleri gibi niteliklere sahip eğitmenler tarafından verilmektedir. Diğer pek çok eğitim platformuna kıyasla LM Surfer, başarısını kanıtlamış eğitmenlerin emeklerinin karşılığını aldığı bir online platformdur. 
 

Çeşitli Eğitim Türleri

LM Surfer sistemi içerisinde çeşitli eğitim türleri vardır. Bireysel veya grup dersleri ile sınıf seçebilir ve kurumsal dersler alabilirsiniz. Bununla birlikte, en iyi kurumsal eğitim fırsatları için e-posta ağımıza dahil olabilirsiniz. Günümüzde, özellikle pandemi sonrasında oldukça popüler hale gelmiş olan online yani çevrim içi eğitim de seçeneklerden birsidir. Online eğitim, doğru bir şekilde yönetildiği zaman yüz yüze eğitimden daha efektif bir eğitim yöntemi olabilmektedir. Bu noktada alacağınız verim tamamen sorunsuz çalışan bir sisteme ve eğitmenin becerisine kalmıştır. LM Surfer, bu iki bileşeni sizlere sunmaktadır. Online eğitim türleri hakkında blog yazımıza da göz atarak bu konuda detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz…
 

Eğitmenler Üzerinde Tam Yetki

LM Surfer, kurumsal sınıflarında yöneticiler için tam yetki vermektedir. Eğitmenler üzerinde söz sahibi olarak kurumsal bağlamda misyon ve vizyonunuza uygun olarak gelişimi hedefleyebilirsiniz. Personelinizin eğitimlere katılım durumunu takip ederek performans değerlendirmelerinde bulunabilirsiniz. Kurumsallar için kurs paketi, webinar, kur ve yazılı kurs seçeneklerimizden faydalanabilirsiniz. Ayrıca, sertifikalı kurslar ve abonelikli kursların yanı sıra sınav içeren kursları da terchi edebilirsiniz. İndirimli kurs ve eğitim seçeneklerimizden hemen faydalanarak LM Surfer dünyasına adım atabilirsiniz.
 

Öğrenci İlerlemesini İzleme

Sistemimiz, öğrenciler için kapsamlı bir gelişim raporu hazırlar. Böylece, kurumsal yöneticiler personellerini takip etme ve izleme olanağı bulmaktadır. Öğrenci ilerlemesini izleyerek daha özverili personellerinizi ayırt etmeniz mümkün hale gelmektedir. Bununla birlikte, LM Surfer, öğrenme deneyiminin kişiselleştirilmesini önemsemektedir. Herkes aynı biçimde öğrenemeyeceği gibi herkesin öğrenme stili de farklı olabilir. Kimi öğrenci görsel materyaller ile etkin öğrenme sürecine dahil olur. Kimi öğrenci ise, sesli veya okuyarak anlamaya dayalı eğitim ile kalıcı öğrenmeyi gerçekleştirmektedir. Bu bağlamda, öğretim ilke ve tekniklerini benimsemiş olan eğitmenlerimiz, öğrenciye yönelik kurumsal eğitim sağlamaktadır. Zaman kısıtlamaları, bütçeler ve öğrenme farklılıkarı artık bir bariyer olmaktan kalkacak. LM Surfer, dilinizden anlayan yeni nesil bir öğrenme platformu olarak yardımınıza koşmaya hazır!
 

Eğitim Kurumları Neden LMSurfer Kullanmalı?

Eğitim kurumları artık yavaş yavaş online eğitim ağırlıklı çalışmaya geçiş yapma eğilimdeler. Bu nedenle, belirli bazı platformları öğrenmeye ve alakasız pek çok özelliği görmezden gelerek eğitimlerini gerçekleştirmeye çalışmaktalar. Ancak, bir eğitim öğretim sürecinde dikkat dağıtıcılar ne kadar çok ise öğrenci verimi o kadar düşmektedir. Bu nedenle, eğitim özel amacı ile geliştirilmiş bir sistem ihtiyacı doğmaktadır. Eğitim kurumları, bu noktada güçlü bir alternatif olarak LM Surfer kullanarak farkını ortaya koymalıdır.
 

Veri ve Analizler

LM Surfer, eğitmenler ve kurumsal yöneticiler için çeşitli veri ve analizleri doğru bir şekilde sunmaktadır. Grafikler ile güçlendirilmiş veri ve analizler, karar verme aşamasında bir numaralı yardımcılarınız olarak ön plana çıkacaklardır. Öğrencilerinizin gelişim durumu ve raporları, eğitim içeriklerinde neyin değişip değişmemesi gerektiğini belirleyecektir. Performansa dayalı öğrenci gelişim raporlarının yanı sıra, analiz iş yükünü de LM Surfer üstlenmektedir. Böylece, ortada yanlış giden bir şeyin var olup olmadığını bir bakışta anlayabileceksiniz. İstatistikler, eğitim ve öğretim aktivitelerinde oldukça önemlidir. Eğitmenlerin genellikle sayısal veriler içerisinde kaybolduğu bu aşama, LM Surfer sistemi ile oldukça kolay bir hale getirildi!  Ayrıca, bir zamandan tasarruf etme aracı olarak, karar vericiler için de oldukça kullanışlı bir alt yapı olduğu söylenebilir. LM Surfer, özel olarak eğitim amacı ile geliştirildi. Bu nedenle her tool ve araç da bu amaç için özel olarak dizayn edildi. Tasarım aşamasından sunum aşamasına kadar bir bütün halinde daha kaliteli eğitim için oluşturulan LM Surfer ile tanışma vaktiniz hala gelmedi mi?
 

Destek Merkezi 

Yeni nesil eğitim platformu LM Surfer, kurumsallar için sorunsuz bir hizmet olanağına sahiptir. Yine de, dijital ortamda çıkabilecek bin bir çeşit sıkıntının varlığı göz ardı etmememiz gerekn bir durumdur. Bu nedenle, LM Surfer ekibi özel olarak hazırlıklıdır. Olası problemlere karşı güçlendirilmiş alt yapının yanı sıra, destek merkezi de ihtiyacınız olan her anda yardımınıza hazır…
 
LM Surfer, hızla gelişen ve değişen dünya düzeninin bir gereksinimi olarak piyasaya sürülmüştür. Bu noktada, önce eğitim alanında nitelikli bir platformun eksikliği tespit edilmiştir. Sonrasında ise bu özel amaç kapsamında özenle hazırlanarak tasarlanmıştır. Öğrenci takip, destek merkezi, eğitim oluşturma, eğitmen seçme, öğrenci seçme gibi özellikleri ile LM Surfer, sektöründe iddialı adımlar ile ilerlemektedir. Alanında uzman eğitmenler ile çalışma imkanına sahip olan LM Surfer, her geçen gün bünyesine yeni eğitim ve kurslar katmaya devam etmektedir. Siz de kurumunuzla birlikte teknoloji çağına ayak uydurmak için daha fazla zaman kaybetmeyin. Artık, sertfika ve kurslar hiç olmadığı kadar önemli durumda. LM Surfer sisteminin sağladığı yenilikler ve fırsatlar ile hemen tanışın! 

Oğuzhan Uluğ

3 Blog Paylaşım

Yorumlar